Neden Roadmark?

ROADMARK'ın benzer platformlar ile karşılaştırıldığında farklılaşmasını sağlayan;   

En Doğru Fiyat Aralığı

Satmak istediğiniz aracınızın durumunu girerek kolayca piyasa değerini sorgulayabilirsiniz. Roadmark’ın geniş veritabanından sağlanan en güncel ve doğru bilgilerden yararlanarak anında aracınızın minimum, maksimum ve ortalama satış değerini  görüntüleyebilir, aracınız için reel piyasa değerinde bir satış fiyatı belirleyebilirsiniz.

Aracınızın Yerinde İncelenme İmkanı

Satmak istediğiniz aracın gerçek durumunun tespiti için Roadmark Yerinde Değerleme hizmeti talep edebilir, böylelikle daha gerçekçi bir satış fiyatı belirleyebilirsiniz. Değerleme hizmeti talebiniz üzerine uzmanlarımız sizin belirlediğiniz adrese gelerek boya, kaporta, iç-dış ve elektronik kontrollerini yapar ve aracınız için hazırlanmış Roadmark Değerleme raporunu sunar. Tamamen tarafsız uzmanlarımızca oluşturulmuş bu rapor ile içiniz rahat bir şekilde satış fiyatı belirlerken, potansiyel alıcılar ile paylaşabileceğiniz önemli bir belgeye de sahip olursunuz.

Güvenilir Ticaret

Uzmanlarımız tarafından değerleme işlemi gerçekleştirilen araçlarınız portalımız üzerinden muhtemel alıcılar ile buluşmak üzere satışa sunulur. Talebiniz doğrultusunda nakit alım ve/veya ihale seçenekleri değerlendirilerek en kısa zamanda en doğru fiyata en güvenilir şekilde araç satışınızın gerçekleşmesi sağlanır.  Sorunsuz teslimat süreci ve zamanında devir garantisi ile başınız ağrımadan araç satış işlemleriniz tamamlanır.

Kaliteli Kurumsal Hizmet

Kurumsal üyelerimize, hem sektör tecrübesi hem de uluslararası benzer yapıları inceleyerek belirlediğimiz prosedürler çerçevesinde operasyonel ve hukuki açılardan tüm tarafların menfaatlerini gözeten en hızlı, kaliteli ve güvenli araç satış platformunu sunuyoruz. Üyelerimiz, güvenli bir platformda zaman kaybetmeden, satışa sunulan araçların değerleme raporları ve ekibimiz tarafından çekilen güncel fotoğraflarını da görüntüleyerek Türkiye genelinde araç alımı yapabilirler.

Yukarıdaki özelliklerin tek bir platformda sunulması, sürecin sistem üzerinden akışı ve raporlanabilmesi ile müşteriye güvenilir ve hızlı çözümler üretilmesine olanak sağlamaktadır.